Dzień Dziecka z Fundacją Polsat | Fotorelacja


Jak słyszeliście albo nie, w niedzielę w Lubartowie odbył się koncert Dzień Dziecka z Fundacją Polsat, który transmitowany był na żywo w Polsacie od ok. godziny 17. Podczas tego koncertu zbierane były pieniądze do wirtualnej skarbonki, które zostaną przeznaczone na zakup aparatu USG dla tutejszego oddziału położniczo-neonatologicznego. Miałam okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu i udało mi się nawet zrobić kilka zdjęć. Zapraszam Was więc do drobnej fotorelacji. 

Na koncercie zagrali i zaśpiewali: Sławomir, Michał Szpak, Cleo, Ewelina Lisowska, Feel, Zosia Nowakowska oraz 4Dreamers. Niestety Roksana Węgiel nie dojechała, ale za to po koncercie z tego, co wiem zorganizowała spotkanie na lubartowskim rynku. Wszystkich nie ujęłam na zdjęciach, ale nie skupiałam się na tym za bardzo. Poza tym był taki tłok, że ciężko było, chociażby telefon z torebki wyjąć, dlatego też wiele jest zrobionych na szybko, rozmazanych, niewyraźnych. 


W 2 dni Fundacja Polsat zebrała 200 tys. złoty, które zostaną przekazane szpitalowi. Wynik robi wrażenie, nieprawdaż? Koniecznie napiszcie w komentarzach czy oglądaliście transmisje na Polsacie, a może ktoś z Was był na miejscu? 

Komentarze

 1. Oglądałam w telewizji :) Fajny koncert. Mi najbardziej podobał się Michał Szpak :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak, gdy Michał śpiewał to aż miałam ciary. Mocny głos, wspaniała osobowość!

   Miłego dnia,
   Amelia

   Usuń
 2. O nie wiedziałe, nawet. fit Lovers bardziej wymiatało w tym roku bo jeździli po całem kraju i wybierało kandydata na youtubera.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co widziałam, Fit Loversi byli niedaleko, właśnie na Lubelszczyźnie, może właśnie w tym celu. Ja o tej akcji niestety nie słyszałam :)

   Pozdrawiam,
   Amelia

   Usuń

Prześlij komentarz

Hej,
Witam Cię na moim blogu, blogu na którym sporo się dzieje. Dziękuję za Twoją obecność i za każdy pozostawiony tutaj przez Ciebie ślad. Dziękuję za każdy komentarz, za Twoją obserwację. ❤ Życzę Ci miłego pobytu! Amelia