O mnie


Kim jestem?

Cześć, witam Cię na moim blogu! Zastanawiasz się, kim jestem? Mam na imię Amelia, pochodzę z Lubelszczyzny, tu się urodziłam i tu nadal mieszkam, w czerwcu skończyłam 19 lat, sama w to nie wierzę, jeszcze niedawno taki mały szkrab, dla którego liczyła się tylko zabawa, a teraz... kobieta 177 cm wzrostu. Interesuję się muzyką, trochę modą, fotografią, podróżami... w zasadzie wszystkim po trochu. Piszę o tym, co przyjdzie mi na myśl, nie ograniczam się do jednej, dwóch dziedzin, dzięki czemu każdy coś dla siebie u mnie znajdzie. Takie miejsce w sieci ma łączyć, a nie dzielić. 


Co nieco o samym blogu

Bloga założyłam w 2017 roku, dość późno, bo już  prym zaczął wieść YouTube czy Instagram, miałam wówczas 14 lat. To był  kaprys, chęć robienia czegoś innego niż wszyscy. Odkąd pamiętam, chadzałam własnymi ścieżkami, nie podążałam za rówieśnikami, tym co aktualnie było na topie. Pierwsze kilka lat mojego życia to głównie muzyka, śpiewałam, chciałam się nauczyć grać na instrumentach (obecnie umiem tylko grać wzorowo na nerwach). Później 1,5 roku spędziłam na kolekcjonowaniu autografów, o których troszkę na blogu jest, z resztą o mojej muzycznej drodze też pojawił się jeden wpis, no i można powiedzieć, że to kolekcjonowanie autografów dało taki zaczątek blogowaniu. Szukałam na blogach kontaktów do gwiazd, przeglądałam do kogo, by tu napisać i początkowo "Melka blogerka" (wcześniej Gangstyle, a wtedy Agrafka) miał być blogiem o kolekcjonowaniu autografów, na którym dzieliłabym się zdobyczami. Równocześnie z nim działał drugi lifestyle'owy blog. Ostatecznie w pierwszych miesiącach działania Agrafki nie pojawił się tam chyba żaden post, więc z drugiego bloga zrezygnowałam, a przerzuciłam się tutaj. Początkowo działałam pod pierwotnym szyldem, potem to ulegało zmianom, krótki czas pisałam pod swoim imieniem i nazwiskiem, ostatecznie w 2018 roku stanęło na "Gangstyle", w 2020 roku rozpoczęłam wielkie zmiany i blog został przemianowany na po prostu"Melka blogerka". 

W całej historii bloga były wzloty i upadki. Pierwsze kilka miesięcy działalności tego bloga, może rok pojawiały się często wpisy bez zdjęć, na których jestem, wpisy bardzo suche. Dopiero na początku 2018 roku coś się zaczęło zmieniać. Zaczęłam zdobywać pewność siebie. Nie chciałam się pokazywać, uważałam na to, co piszę, bo bałam się opinii innych. Były kilkumiesięczne wpisy między wpisami, publikowałam bardzo rzadko... lenistwo i niepewność wzięły górę. Żałuję, bo mogłabym zrobić przez ten czas wiele, wiele się nauczyć a ja ten czas zmarnowałam.Jestem nieidealna w tym, co robię, nie cierpię schematów, lubię robić wszystko po swojemu. Mam swoje powiedzonka, mieszam różne style wypowiedzi, ale dzięki temu te teksty są takie moje. Jaka jest moja zaleta? Nie poddaję się! Choćby grzmiało, wiało, paliło się, nic nie jest w stanie mnie zatrzymać, doprowadzę sprawę do końca. Ten upór doprowadził mnie do miejsca, w którym obecnie jestem - spełniam się. Dzięki blogowaniu nauczyłam się wielu przydatnych rzeczy - kod HTML, CSS, to do niedawna byłaby dla mnie czarna magia, podstawy fotografii, ale też poprawa mimo wszystko języka, ortografii.

Mam nadzieję, że spodoba Wam się tu, i pozostaniecie ze mną na dłużej. Oddaję Wam całe swoje serce, ale Wy również możecie dać coś od siebie np. zaobserwować bloga, komentować. Pamiętajcie, że to, co robię, robię również dla Was. 6 komentarzy:

Cześć,
Witam Cię na moim blogu, blogu na którym wiele się dzieje. Dziękuję za Twoją obecność, za ślad pozostawiony tutaj przez Ciebie, bo bloga nie tworzę tylko ja, ale również i Ty. Dziękuję za każdy komentarz, za Twoją obserwację. Życzę Ci miłego pobytu! Amelia

Copyright © Melka blogerka , Blogger