Współpraca


"Melka blogerka" to blog lifestyle'owy prowadzony z sercem, pasją, założony, przede wszystkim po to, aby sprawiać radość drugiemu człowiekowi. Działa już ponad 5 lat, z drobnymi przerwami. Kontakt ze mną możliwy jest m.in. przez blogowy adres e-mail - melkablogerka.kontakt@o2.pl.


Jakie są zalety współpracy? 
  • Każda współpraca dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb drugiej strony. Zawsze daję z siebie wszystko, aby radość ze wzajemnej współpracy miała miejsce po obu stronach!
  • Nie stoję w miejscu! Staram się ciągle rozwijać. Odkrywam nowe horyzonty, a artykuły ukazują się nie tylko na blogu, ale także na moich kanałach społecznościowych oraz portalach blogerskich.
  • Jestem wręcz pewna, że większość osób, które ze mną pracowały lub pracują potwierdzą, że dbam o to, aby współpraca oparta była na wzajemnym szacunku, a przede wszystkim - zaufaniu! Praca w przyjaznej atmosferze to podstawa sukcesu!


Co oferuję?
  • baner reklamowy z odnośnikiem do strony/sklepu internetowego,
  • szczere recenzje tekstowe przetestowanych produktów wraz ze zdjęciami (zdjęcia wykonuje osobiście), oparte na moich doświadczeniach. 
  • zorganizowanie konkursu na blogu lub w mediach społecznościowych.

Jesteś zainteresowany podjęciem współpracy? Wyślij maila!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Hej,
Witam Cię na moim blogu, blogu na którym sporo się dzieje. Dziękuję za Twoją obecność i za każdy pozostawiony tutaj przez Ciebie ślad. Dziękuję za każdy komentarz, za Twoją obserwację. ❤ Życzę Ci miłego pobytu! Amelia