POZNAJMY SIĘ
Witaj!
Mam na imię Amelia, mam 21 lat i nadaję do Ciebie z (Nie)Dzikiego Dalekiego Wschodu Polski – z Lubelszczyzny. Miło mi gościć Cię w moich skromnych progach.

Rozsiądź się wygodnie w fotelu i spędźmy ten czas wspólnie! Positive vibes only! ♡
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
CZYTAJ WIĘCEJ

Zacznij czytać tutaj

Najnowsze na blogu

Współpraca i kontakt

Melka blogerka to blog lifestyle'owy prowadzony z pasją przez 19-letnią, pełną energii dziewczynę. Celem bloga jest przede wszystkim dawanie radości drugiemu człowiekowi. Funkcjonuje on już ponad 5 lat.

Jakie są zalety współpracy ze mną?

  • Szczegóły każdej współpracy uzgadniane są indywidualnie i dopasowywane do potrzeb drugiej strony. Zawsze staram się dać z siebie wszystko, aby radość ze współpracy miała miejsce po obu stronach! Do każdego projektu podchodzę z pomysłem, aby wpis był interesujący. Zdjęcia do wpisu wykonuję sama.
  • Nie stoję w miejscu! Staram się ciągle rozwijać, odkrywać nowe horyzonty. Moje artykuły ukazują się nie tylko na blogu, ale także na moich kanałach społecznościowych oraz różnych portalach blogerskich.
  • Jestem wręcz pewna, że większość osób, które ze mną pracowały lub pracują, potwierdzą, że dbam o to, aby współpraca oparta była na wzajemnym szacunku, a przede wszystkim – zaufaniu! Praca w przyjaznej atmosferze to podstawa sukcesu!

Co mogę zaoferować?

  • baner reklamowy z odnośnikiem do strony/sklepu internetowego,
  • szczerą recenzję tekstową przetestowanych produktów wraz ze zdjęciami, opartą na moich osobistych doświadczeniach.
  • zorganizowanie konkursu na blogu lub w mediach społecznościowych.

Jesteś zainteresowany podjęciem współpracy?

Kontakt ze mną możliwy jest m.in. pod adresem e-mail melkablogerka.kontakt@o2.pl, a także przez wiadomości prywatne na Instagramie @melkablogerka.