Czystek w kapsułkach | Gorvita


W dzisiejszym wpisie dowiecie się o genialnej roślinie, jaką jest czystek. Dziś przedstawię Wam czystek w formie kapsułek, ale możecie go znaleźć również np. jako herbatę. Po więcej informacji zapraszam do dalszej części. 


Czystek jest rośliną, która ma działanie uodparniające, antyhistaminowe (antyalergiczne), antybakteryjne, antygrzybiczne i przeciwwirusowe. Może szczególnie być pomocny przy trądziku, łuszczycy lub łupieżu. Czystek jest ziołem, które hamuje powstawanie i rozwój stanów zapalnych. Jedna roślina, a tak wiele zastosowań. Należy pamiętać jednak o tym, że nie jest to roślina cud, dzięki której pozbędziemy się zbędnych kilogramów. Wprawdzie zawiera polifenole, dzięki którym przyśpiesza przemianę materii i zmniejsza obrzęki, ale nie powinien on wpłynąć na znaczny spadek wagi.


Na stronie Gorvita  możecie zakupić opakowanie 60 tabletek, które w swoim składzie zawierają ekstrakt z liści czystka oraz liście czystka, czyli to, co najlepsze. Dodatkowo pojawia się żelatyna, która tworzy osłonkę. Zalecaną codzienną dawką jest spożywanie 2 kapsułek, czyli starczą nam one na 30 dni. 

Wpis powstał w ramach współpracy.

Komentarze

Prześlij komentarz

Hej,
Witam Cię na moim blogu, blogu na którym sporo się dzieje. Dziękuję za Twoją obecność i za każdy pozostawiony tutaj przez Ciebie ślad. Dziękuję za każdy komentarz, za Twoją obserwację. ❤ Życzę Ci miłego pobytu! Amelia