Szczęśliwego Nowego Roku 2022!

śnieg, park miejski, Lubartów, podsumowanie 2021

Rok 2021 dobiega końca. Jaki był to rok? Każdy na pewno przeżył go inaczej. U mnie, w moim życiu sporo się działo. W kwietniu ukończyłam przygodę liceum, w maju zdawałam maturę (i zdałam), w czerwcu skończyłam 19 lat (ostatnie -naście) i do tego jeszcze rozpoczęłam staż, który trwał do końca września, w sierpniu zostałam matką chrzestną Lenki (córeczki mojego brata), a w październiku rozpoczęłam studia na kierunku prawno-biznesowym. Do tego w tym roku podjęłam wyzwanie, że będę tworzyć e-booka, w lutym modernizowałam Instagrama, na którym w marcu przeprowadziłam akcję #instamarzec, a teraz w grudniu na blogu prowadziłam cykl "Świąteczna pogadanka z...".

śnieg, park miejski, Lubartów, podsumowanie 2021
śnieg, park miejski, Lubartów, podsumowanie 2021

Ten rok uświadomił mi jeszcze bardziej, że to jak potoczy się nasze życie, zależy w dużej mierze od nas samych, od naszego podejścia. Zaczęłam zwracać o wiele większą uwagę na to, co dzieje się wokół mnie, ale też postanowiłam częściej słuchać siebie. Jestem naprawdę optymistycznie nastawiona na rok 2022, mam sporo planów, które mam nadzieję, że się ziszczą.

Na ten nadchodzący Nowy Rok chciałabym Wam życzyć wszelkiej pomyślności, spełnienia najskrytszych marzeń. Niech ten 2022 rok przyniesie Wam jak najwięcej radości, uśmiechu i jak najmniej smutków. Dużo zdrowia dla Was i dla Waszych rodzin, przede wszystkim zdrowia, bo zdrowie jest bezcenne. Miejmy nadzieję, że wkrótce będziemy znowu w pełni wolni. Wszystkiego naj, naj dla Was! Szczęśliwego Nowego Roku!

śnieg, park miejski, Lubartów, podsumowanie 2021
śnieg, park miejski, Lubartów, podsumowanie 2021


Komentarze

 1. Dziękuję za życzenia. Tobie również życzę dużo zdrowia, radości z tego, czym się zajmujesz, powodzenia w realizacji Twoich projektów! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana ja Ci życzę, aby Nowy Rok był dla Ciebie lepszy od tego już mijającego, ale wyłącznie na Twoich warunkach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęśliwego Nowego Roku. Zdrowia, Radości, Pomyślności, Spełnienia Marzeń.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochana, my również życzmy Ci tego o czym marzysz aby się spełniło lub aby wprowadziło się na tę właściwą ścieżkę. Tak jak napisałaś, to od nas samych wiele zależy i wiele mamy w sobie samych życiowej mądrości, tylko nie każdy ma odwagę jej zaufać. Ciesz się, raduj tym co najmniejsze a nim się obejrzysz to wielkie przysiądzie obok Ciebie. Ściskamy z Filipem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dużo uśmiechu, siły i zdrowia w 2022 r.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i też przede wszystkim zdrowia. Wtedy jak będzie, to większość spraw będzie można łatwiej załatwić.

  Pozdrawiam!
  https://wierszezebranekb.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Niech każdy dzień Nowego Roku będzie dla Ciebie powodem do radości :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Całkiem sporo się u Ciebie działo w tym roku. Bardzo ładne zdjęcia!
  Tobie również życzę dużo zdrowia, ponieważ ono jest bezcenne. Szczęśliwego Nowego Roku 2022!
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 11. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 12. Wszystkiego dobrego! Zdrowia i radości z realizacji marzeń! Nigdy się nie poddawaj!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Hej,
Witam Cię na moim blogu, blogu na którym sporo się dzieje. Dziękuję za Twoją obecność i za każdy pozostawiony tutaj przez Ciebie ślad. Dziękuję za każdy komentarz, za Twoją obserwację. ❤ Życzę Ci miłego pobytu! Amelia