16 kwietnia

Prezent od zajączka dla mnie i dla Was


Odwiedził Was w tym roku zajączek? Do mnie dotarł i przyniósł mi paczkę pełną wspomnień - pełną fotoMagnesów od fotobum.pl. U mnie od zawsze w domu było sporo wywołanych zdjęć. Z upływem czasu, coraz mniej tych zdjęć wywoływałam, to wszystko się gromadziło, gromadziło na różnych dyskach, sporo zdjęć poginęło w niewyjaśnionych okolicznościach, zostały jakieś resztki. Na wielu zdjęciach nie ma też mnie, ponieważ ja raczej zawsze byłam tą osobą, która wolała zdjęcia robić niż na nich osobiście gościć. Ktoś z Was też tak miał? Tak naprawdę do zdjęć przekonałam się dopiero kiedy zaczęłam tworzyć bloga. 


Na stronie fotobum.pl znajdziecie wiele rodzai magnesów m.in. fotoMagnesy Prostokąt z podpisem, które jak na razie dostępne są tylko w wariancie 8 sztuk. Są to magnesy w kształcie prostokąta 9 x 6 cm, do których można dodać krótki podpis (do 20 znaków). Sprawia to, że możecie stworzyć własny, unikalny zestaw pamiątkowych fotoMagnesów z podróży, które następnie możecie np. podarować bliskim. 


Taką opcję podpisu mają również fotoMagnesy Polaroid, z tym że limit znaków wynosi 50 znaków, czyli troszkę więcej, już bardziej można zaszaleć. Akurat ja z tej opcji nie skorzystałam, bardziej podoba mi się taka klasyczna forma. W przypadku fotoMagnesów Polaroid dostępne są dwie wersje - 8 lub 16 sztuk. 


Ostatnią bardzo klasyczną formą oferowaną przez fotobum.pl fotoMagnesy w kształcie kwadratów o wymiarach 7,5 x 7,5 cm. Do tych magnesów nie ma opcji dodania podpisów w kreatorze, ale jeśli Wam na tym zależy, można zrobić to przed wgraniem zdjęć, za pomocą dostępnych na rynku aplikacji. I tutaj również do wyboru są 2 warianty: z 8 lub 16 sztukami fotoMagnesów.


Wszystkie magnesy zaprezentowane w tym wpisie są grubości 0,7 mm. Magnesy użyte przy produkcji są naprawdę mocne, nic nie odpada od lodówki, pomimo że magnesy same w sobie są całkiem ciężkie. Niektóre zdjęcia, które utrwaliłam na magnesach były średniej jakości, robione jakimś starym aparatem czy komórką, pomimo to, na magnesach prezentują się rewelacyjnie - zyskały drugie życie. Kolory również zostały bardzo dobrze oddane. Ja jestem zadowolona i na pewno nie są to ostatnie fotoProdukty od fotobum.pl.

Zajączek był w bardzo dobrym humorze i przygotował także prezent dla Was. Na kod kgxwvy macie 10% zniżki na wszystkie fotoProdukty od fotobum.pl

Mieliście do czynienia z usługami fotobum.pl? Jakie są Wasze odczucia?

PODPIS

8 komentarzy:

 1. Nie miałam okazji korzystać z ich usług, ale czuję, że się skusze <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawsze coś mi przeszkodzi w wywołaniu zdjęć, ale może skorzystam ze zniżki i wreszcie je wywołam :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, jakie piękne, rodzinne zdjęcia! :) Papierowa forma ma dla mnie inny, niepowtarzalny wymiar. Takie zdjęcia mają swoją duszę.
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, szczególnie lubię oglądać stare, często czarno-białe albo w sepii zdjęcia :)

   Usuń
 4. Nie miałam okazji korzystać z usług tej strony, jednak bardzo lubię takie personalizowane formy kreatywnego wywoływania zdjęć :) Cudowna recenzja :)
  Pozdrawiam ciepło ♡

  OdpowiedzUsuń

Hej,
Witam Cię na moim blogu, blogu na którym sporo się dzieje. Dziękuję za Twoją obecność i za każdy pozostawiony tutaj przez Ciebie ślad. Dziękuję za każdy komentarz, za Twoją obserwację. ❤ Życzę Ci miłego pobytu! Amelia