03 grudnia

Blogmas 03.12.2020 + 3. okienko kalendarza adwentowego


Zbliżają się Mikołajki. Część z Was pewnie zastanawia się jeszcze nad tym, co dać komuś bliskiego w prezencie. W tym całym szaleństwie coraz częściej zapominamy, że najcenniejszym prezentem, jaki możemy komuś podarować jest czas, a nie nowy iPhone czy konsola. W chwili obecnej sytuacja jest nieco utrudniona, ale istnieje Internet, powstają coraz to nowsze komunikatory umożliwiający połączenie się z osobą nawet z drugiego końca Polski, ba Polski, z drugiego końca świata, opcja rozmowy, włączenia kamerki. Może wspólna rozmowa przy ciastku i herbacie albo wspólna gra w jakąś grę, nawet planszowe, może przeczytanie książki do snu wnukowi czy wnuczce, jeśli jesteście już dziadkami albo może wspólne pieczenie pierniczków na odległość. Opcji jest wiele. Ogranicza Was tylko kreatywność.

A w trzecim okienku kalendarza adwentowego skrył się blog SaraPisze.pl. Jest to blog Sara Andrychiewicz (@sara_pisze), którą możecie kojarzyć również z kanału Światusy, który prowadzi wraz z mężem Edwinem. Blog Sary myślę można nazwać lifestyle'owym, gdyż każdy znajdzie na nim coś dla siebie, ale główne tematy jakie porusza to zmagania z chorobą, jaką jest depresja, o życiu po odejściu od Świadków Jehowy, o rodzicielstwie, o wegetarianizmie, znajdziecie na blogu sporo przepisów wege. Koniecznie musicie zajrzeć do świata Sary, na "niepopularny blog w dzisiejszej blogosferze", jak to określiła sama autorka. Stworzy naprawdę według mnie wartościowe treści, z którymi warto się zapoznać.


PODPIS

8 komentarzy:

 1. To prawda, ale myślę, że przez obecną sytuację większość z nas docenia właśnie bliskość z rodziną :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taki pozytywny wpływ tej całej sytuacji, izolacji, choć tyle dobrego :D

   Pozdrawiam, Melka

   Usuń
 2. Ja również sądzę, że przez pandemię o ograbiczenia ludzie docenią po prostu to, że widzą się ze swoimi bliskimi ;) To bedzie największy prezent :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, zawsze takie trudne sytuacje sprawiają, że ludzie otwierają oczy i dostrzegają to, czego nie dostrzegali długo :D

   Ściskam mocno,
   Mela

   Usuń
 3. Chętnie zajrzę na stronę Sary :) Zgadzam się z Tobą, że najcenniejszym prezentem jaki możemy ofiarować drugiej osobie jest nasz wspólnie spędzony czas :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, koniecznie daj znać, jak Ci się spodobało u niej :D Nie ma cenniejszej rzeczy, jaką możemy podarować, nic, złoto, diamenty, nigdzie nie będzie cenniejsze, czas jest bezcenny :)

   Pozdrawiam,
   Amelia

   Usuń
 4. I agree, Time is the most valuable gift that you can give someone. Sar's blog is interesting!
  xoxo
  Lovely
  www.mynameislovely.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you for your opinion. I am glad that you enjoyed the blog of Sara.

   I'm squeezing hard, Amelia.

   Usuń

Hej,
Witam Cię na moim blogu, blogu na którym sporo się dzieje. Dziękuję za Twoją obecność i za każdy pozostawiony tutaj przez Ciebie ślad. Dziękuję za każdy komentarz, za Twoją obserwację. ❤ Życzę Ci miłego pobytu! Amelia