Blogmas 03.12.2020 + 3. okienko kalendarza adwentowego


Zbliżają się Mikołajki. Część z Was pewnie zastanawia się jeszcze nad tym, co dać komuś bliskiego w prezencie. W tym całym szaleństwie coraz częściej zapominamy, że najcenniejszym prezentem, jaki możemy komuś podarować jest czas, a nie nowy iPhone czy konsola. W chwili obecnej sytuacja jest nieco utrudniona, ale istnieje Internet, powstają coraz to nowsze komunikatory umożliwiający połączenie się z osobą nawet z drugiego końca Polski, ba Polski, z drugiego końca świata, opcja rozmowy, włączenia kamerki. Może wspólna rozmowa przy ciastku i herbacie albo wspólna gra w jakąś grę, nawet planszowe, może przeczytanie książki do snu wnukowi czy wnuczce, jeśli jesteście już dziadkami albo może wspólne pieczenie pierniczków na odległość. Opcji jest wiele. Ogranicza Was tylko kreatywność.

A w trzecim okienku kalendarza adwentowego skrył się blog SaraPisze.pl. Jest to blog Sara Andrychiewicz (@sara_pisze), którą możecie kojarzyć również z kanału Światusy, który prowadzi wraz z mężem Edwinem. Blog Sary myślę można nazwać lifestyle'owym, gdyż każdy znajdzie na nim coś dla siebie, ale główne tematy jakie porusza to zmagania z chorobą, jaką jest depresja, o życiu po odejściu od Świadków Jehowy, o rodzicielstwie, o wegetarianizmie, znajdziecie na blogu sporo przepisów wege. Koniecznie musicie zajrzeć do świata Sary, na "niepopularny blog w dzisiejszej blogosferze", jak to określiła sama autorka. Stworzy naprawdę według mnie wartościowe treści, z którymi warto się zapoznać.


PODPIS

Komentarze

 1. To prawda, ale myślę, że przez obecną sytuację większość z nas docenia właśnie bliskość z rodziną :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taki pozytywny wpływ tej całej sytuacji, izolacji, choć tyle dobrego :D

   Pozdrawiam, Melka

   Usuń
 2. Ja również sądzę, że przez pandemię o ograbiczenia ludzie docenią po prostu to, że widzą się ze swoimi bliskimi ;) To bedzie największy prezent :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, zawsze takie trudne sytuacje sprawiają, że ludzie otwierają oczy i dostrzegają to, czego nie dostrzegali długo :D

   Ściskam mocno,
   Mela

   Usuń
 3. Chętnie zajrzę na stronę Sary :) Zgadzam się z Tobą, że najcenniejszym prezentem jaki możemy ofiarować drugiej osobie jest nasz wspólnie spędzony czas :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, koniecznie daj znać, jak Ci się spodobało u niej :D Nie ma cenniejszej rzeczy, jaką możemy podarować, nic, złoto, diamenty, nigdzie nie będzie cenniejsze, czas jest bezcenny :)

   Pozdrawiam,
   Amelia

   Usuń
 4. I agree, Time is the most valuable gift that you can give someone. Sar's blog is interesting!
  xoxo
  Lovely
  www.mynameislovely.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you for your opinion. I am glad that you enjoyed the blog of Sara.

   I'm squeezing hard, Amelia.

   Usuń

Prześlij komentarz

Hej,
Witam Cię na moim blogu, blogu na którym sporo się dzieje. Dziękuję za Twoją obecność i za każdy pozostawiony tutaj przez Ciebie ślad. Dziękuję za każdy komentarz, za Twoją obserwację. ❤ Życzę Ci miłego pobytu! Amelia