Media Service Zawada dla małego mężczyzny


Kilka dni temu pojawił się wpis LOL Surprise, czyli przegląd prasy dla dziewczynek | MS Zawada, w którym skupiliśmy uwagę na propozycjach książeczek dla dziewczynek. Wielką niesprawiedliwością byłoby pominięcie chłopców. Stąd dzisiejszy wpis i kolejna porcja propozycji od wydawnictwa Media Service ZawadaJak zazwyczaj bywa w przeglądzie pozycji dla naszych najmłodszych, nie mogło zabraknąć kilku kultowych już postaci, a właściwie w tym przypadku to całej drużyny. Mowa o Psim Patrolu. Moją pierwszą propozycją jest książeczka "Przygoda w podróży", która łączy historię z dobrą zabawą. Zawiera 6 figurek, którymi dziecko może się bawić. Myślę, że to bardzo ciekawa inicjatywa. W środku znajdują się m.in. opisy, każdego z bohaterów. Dodatek figurek pozwala pobudzić tę wyobraźnię. Cena jest dość przystępna, jak na grubą oprawę i to, że coś dodatkowo zyskujemy. Książka kosztuje bowiem 23,99 zł. 


Kolejną propozycją jest magazyn o postaci, którą gdy ja byłam młodsza, wielbiło wielu chłopców. Każdy chłopak chciał być jak Ben 10 i mieć takie moce jak on. To czasopismo przypomniało mi, jak dawno nic o nim nie słyszałam. Z tego, co wiem, wyszły jakieś kolejne serie Ben 10 w których jest on już 15 letnim chłopcem. Oprócz historii, komiksów, opowiadań, zadań, plakatów, zyskujemy miotacz światła, dzięki któremu każdy młody dżentelmen odnajdzie się w ciemności oraz galaktyczną masę, która ma magiczną moc świecenia w ciemności. 


Nadeszła pora na pozycję pobudzającą umysł malca, rozwijającą zdolność wzrokowo-koordynacyjną "Poszukaj i Znajdź". Bohaterami jest dzielna drużyna - Pidżamersi, składająca się z trójki przyjaciół. Odnalezienie przedmiotów, wcale najłatwiejsze nie jest, czasami trzeba dobrze się przyjrzeć, aby je dostrzec na tak szczegółowych ilustracjach. 


Przygotowałam dla Was również drugą propozycję z Pidżamersami, tym razem jest to typowa książeczka z zadaniami, łamigłówkami i naklejkami "Czas być bohaterem". Ogromnym jej plusem, który rzucił mi się w oko, kiedy ją przeglądałam, jest podział naklejek na te, które są potrzebne do zadań i na te, które dziecko może wykorzystać w inny sposób. Już nie będzie awanturki o to, że gdzieś brakuje naklejki, która została wykorzystana w niewłaściwy sposób. 


Ostatnią dzisiejszą propozycją jest opowieść o Rafciu Śrubce, którego ekipa zbudowała balonowiec 10000. Niestety pewnego dnia Leoś wzbił się w powietrze, rozpoczął się wyścig z czasem, którego skutkiem miało być bezpieczne ściągnięcie go na ziemię. 


Na dziś to by było na tyle. W tym tygodniu pojawi się jeszcze jeden, króciutki wpis z propozycjami dla maluchów. Wyczekujcie!

Wpis powstał w ramach współpracy.

Komentarze

 1. Post jest strzałem w dziesiątkę, mój pięcioletni brat jest zachwycony i jak tylko pokazałam mu zdjęcia pierwsze co krzyknął to "chce!" :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz się już nie wykręcisz :)

   Miłego dnia,
   Amelia

   Usuń

Prześlij komentarz

Hej,
Witam Cię na moim blogu, blogu na którym sporo się dzieje. Dziękuję za Twoją obecność i za każdy pozostawiony tutaj przez Ciebie ślad. Dziękuję za każdy komentarz, za Twoją obserwację. ❤ Życzę Ci miłego pobytu! Amelia