Bycie sobą.

Lublin, Zamek Lubelski, stylizacja, sesja, maj

Cześć, mam na imię Amelia, mam 18 lat i jestem SOBĄ! Nikogo nie udaję, zawsze w tym, co robię, co myślę, jest cała Ja. Jestem szczera z innymi, ale i szczera z samą sobą. To sprawia, że jestem szczęśliwa! 

Piszę tutaj na blogu w swoim stylu, robię zdjęcia w swoim stylu. Piszę to, co myślę, mówię to, co myślę. Wiem, że nikt inny nie przeżyje tego życia za mnie. Nikt, czyją maskę bym przywdziała. To doprowadziłoby mnie tylko w ślepy zaułek, zatrzymałabym się i musiałabym się cofać, a na to mogłoby mi czasu już nie starczyć. Zdaję sobie sprawę z tego, że życie jest cenne, można popełniać błędy, ale ważne, aby żyć w zgodzie z sobą i osiągnąć szczęście, do którego tak wiele ze nas dąży. Kroczę wciąż do przodu, spełniam swoje marzenia. Nie patrzę przy tym na innych, którzy są przeciw mnie, którzy źle mi życzą. Niech mówią, co chcą, ja i tak się nie poddam. I choć bycie sobą to nie łatwa sztuka w dzisiejszym świecie nie poddam się, nie.

Jaka jestem?

To jedno z najtrudniejszych pytań dla każdego. Jaka jestem? Czasami zwariowana, szalona, wygadana wśród znajomych i rodziny a cichsza, stonowana w gronie nieznajomych. Myślę, że kreatywna na swój sposób. Jestem marzycielką, ale staram się nie odpływać za daleko. Odważna, w końcu piszę swoje teksty w sieci... Choć mam 18 lat nadal w sobie mam wiele z dziecka i myślę, że będzie to ze mną aż do końca. Niedoskonała jestem do cna. Mam swoje wady np. lenistwo, ale mam też swoje zalety. Jestem na swój sposób niezwykła, jak każdy z nas, bo każdy z nas jest inny. Każdy z nas ma swoją, niepowtarzalną historię. 

Lublin, Zamek Lubelski, schody, stylizacja, sesja, zdjęcia, maj, samowyzwalacz
Lublin, Zamek Lubelski, schody, stylizacja, sesja, zdjęcia, maj, samowyzwalacz
Lublin, Zamek Lubelski, schody, stylizacja, sesja, zdjęcia, maj, samowyzwalacz

A ty jaki/jaka jesteś? Zastanawiałeś/zastanawiałaś się nad tym? 

PODPIS

Komentarze

 1. Najważniejsze to właśnie być sobą. :) Ja jestem uparta, we wszystkim dokładna (czasem aż za bardzo :D), i tak samo jak Ty, umiem wskazać zarówno swoje zalety, jak i wady. :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja lubię mieć wszystko idealnie, chciałabym robić wszystko idealnie, mam zawsze cudowne wizje a i tak z tego niewiele zawsze wychodzi :D

   Pozdrawiam, Amelia :D

   Usuń
 2. Ja zdecydowanie mam duszę artystyczną i tyle na pewno wiem o sobie :D Muszę bardziej się nad tym zastanowić, bo choć z pewnością zadawałam sobie to pytanie, to ciężko od razu napisać mi coś więcej. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zauważyłam to na Twoim blogu, że masz duszę artystyczną i ogromny talent. Ja raczej jestem z tej 2-giej dziedziny artystycznej, czyli muzyki. Talentu plastycznego nie mam za grosz :D Pozdrawiam, Amelia

   Usuń
 3. So nice post and blog :)

  I follow you # 314 , follow back?

  https://styleoflifet.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Najważniejsze to być sobą, bo każdy jest wyjątkowy. Piękne zdjęcia kochana. Pozdrawiam, Julia
  https://julialukasikblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. bycie sobą jest chyba dla mnie najważniejszą rzeczą. Znam mnóstwo ludzi, którzy ciągle przybierają jakieś maski i nie lubię tego. Dla mnie najważniejsze jest bycie autentycznym, bo jak mam nie być sobą to kim?
  Czy się zastanawiałam? Wiele razy, choć nie jestem dobra w autoprezentacjach mogę powiedzieć, że jestem szczera i pełna życia. Te dwie cechy zdecydowanie opisują mnie ;)
  Pozdrawiam cieplutko i obserwuję ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Autoprezentacja to bardzo trudna sztuka :D Szczerość się ceni w świecie obłudy i kłamstwa. Lepsza jest najgorsza prawda niż najlepsze kłamstwo :D Pozdrawiam, Melka

   Usuń
 6. najważniejsze to nie udawać kogoś innego na siłę :) bardzo fajny post :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo trafne spostrzeżenie. Najważniejsze to być zgodną samą ze sobą, a nie udawać kogoś innego.

  OdpowiedzUsuń
 8. Super�� to świetnie że jesteś sobą ☺️

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Hej,
Witam Cię na moim blogu, blogu na którym sporo się dzieje. Dziękuję za Twoją obecność i za każdy pozostawiony tutaj przez Ciebie ślad. Dziękuję za każdy komentarz, za Twoją obserwację. ❤ Życzę Ci miłego pobytu! Amelia