Kolejna porcja nowości od Media Service Zawada


Jakiś czas temu obiecałam Wam kolejną porcję nowości od wydawnictwa Media Service Zawada, no i dziś nadeszła pora na taki mini wpis, bo mam przygotowane dla Was tylko 3 książeczki. Zapraszam! 

Pierwszą z nich jest książeczka zawierająca 500 naklejek. W środku znajdują się kolorowanki oraz duża ilość zadań, łamigłówek, do których te naklejki tam się przydadzą. Dla mnie to jest niewyobrażalna ilość te 500 naklejek w jednej książeczce, 20, 40, 50, ale 500?! Wow... Na pewno nie jednemu dziecku przypadnie do gustu :) 


Jak przystało na wpis z książkami dla dzieci, nie mogło zabraknąć Świnki Peppy. Tym razem pora na książkę "Chrum... Chrum... Piraci", która nasycona jest różnymi zagadkami, puzzlami no i oczywiście posiada naklejki. Chyba bez naklejek w książeczkach dla dzieci już się za bardzo nie da obejść :) 


Ostatnią, trzecią propozycją jest magazyn MiniMini +, który zawsze skrywa jakąś niespodziankę. Tym razem była nią zabawka pieska, która się poruszała. Ciekawe, co będzie następne... Bardzo spodobała mi się gra, która zawarta jest w gazetce, macie ją zresztą na zdjęciu. Nigdy się z taką nie spotkałam. 


Która pozycja najbardziej Wam się spodobała? Dajcie znać w komentarzach!

Wpis powstał w ramach współpracy.

Komentarze