Sto lat... Sto lat... Niech żyje, żyje nam. A kto? Blog!

Dokładnie rok temu powstał blog ,,Agrafka" (obecnie działam pod swoim imieniem i nazwiskiem). To była dłuuuga droga. Pisałam, usuwałam, dodawałam, zmieniałam. Dużo się przez ten rok działo, pisząc pierwszy wpis, nie myślałam o tym, że tu zostanę. Myślałam, że dodam dwa wpisy i zniknę, ale nie poddałam się. Pisałam coraz więcej i więcej. Starałam się dodawać wpisy regularnie, choć z tym bywało różnie. Zdarzyły się dni, kiedy pojawiło się kilka postów, a zdarzało się też takie, kiedy przez 2/3 tygodnie nie było żadnego. 

Na początku chciałam, abyście poznali mnie bliżej. Później to ja chciałam poznać Was. Pojawiało się sporo TAG'ów i Q&A. Latem pojawiało się dużo recenzji. Wychodziłam na dwór, zabierając ze sobą: tło (ten beżowy dywanik), aparat, produkty, laptopa. Zabierałam tego wszystkiego tyle, że musiałam chodzić kilka razy, by to wszystko wynieść i znieść. 
Jesienią i zimą było gorzej. Często padało, wiało albo po prostu było zimno. Próbowałam, więc jak najlepiej wykorzystać światło dzienne. Aby móc wykonywać zdjęcia lepszej jakości, zakupiłam statyw. Ułatwił mi on pracę zdecydowanie.Podsumujmy!
Przez ten rok bloga odwiedziło ponad 20tys. osób.
Obserwuje go już ponad 200 osób.
Opublikowano 72 wpisy.
Wpisem, który wyświetliło najwięcej osób został ,,6 typów dziewczyn, których nienawidzę" - 1425 osób.

W tym roku pracujemy jeszcze ciężej, mocniej! Cel na ten rok - kolejne 20 tys. osób i może kolejnych 200-stu obserwatorów. Co Wy na to?

Komentarze

 1. Świetny sukces! Gratuluje i życzę sto lat blogowi :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje gratulacje Kochana 💐💐💐 ciezka praca poplaca. Oby tak dalej sie rozwijalo.
  Buziaki
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serdecznie dziękuję, piszę 5. rok, więc chyba życzenia zadziałały :D

   Usuń
 3. Gratuluję tego roku!! Jak widać był bardzo owocny :* życzę dalszych sukcesów w blogowaniu i dalszego rozwijania się :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A każdy następny był jeszcze lepszy :D To już 5. rok :)

   Usuń
 4. Dobrze Ci poszło. Ja, niestety, miałam dłuższe przerwy od blogowania. Pamiętaj, aby nigdy nie być pseudo-bloggerką i zaglądać również do innych. ;)

  http://screatlieve.blogspot.com/
  https://www.youtube.com/watch?v=WeKP9ZIEGXE

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję statystyk i życzę dalszych sukcesów i wytrwałości ❤
  Pozdrawiam cieplutko
  My blog

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Hej,
Witam Cię na moim blogu, blogu na którym sporo się dzieje. Dziękuję za Twoją obecność i za każdy pozostawiony tutaj przez Ciebie ślad. Dziękuję za każdy komentarz, za Twoją obserwację. ❤ Życzę Ci miłego pobytu! Amelia